Omroep MAX en NPO gaan door met radiohit Avondzuster
Het radioprogramma Avondzuster, een speciale coronavariant van het goed beluisterde Nachtzuster, gaat langer door. In eerste instantie zou het programma maar een maand te horen zijn, om de gaten in de zaterdagavondprogrammering te vullen die zijn gevallen door alle gecancelde sportevenementen. Maar Avondzuster gaat voorlopig nog enige tijd door, maakten MAX en de NPO donderdag bekend. Volgens de zenderleiding past de formule heel goed bij deze moeilijke coronatijd.
Het programma Nachtzuster van presentator Astrid de Jong wordt normaal in de nacht van vrijdag op zaterdag uitgezonden op NPO Radio 1. Veel luisteraars zijn vijftigplussers. De trouwe online community maakte de afgelopen weken al kenbaar behoefte te hebben aan méér Nachtzuster dan eens per week.
De NPO heeft veel gaten in de programmering nu alle grote sportevenementen deze zomer niet doorgaan. Daarnaast hebben Nederlandse ouderen veel behoefte aan extra programma’s, omdat zij door de coronacrisis minder worden bezocht en met veel neerslachtige gevoelens kampen. MAX heeft ook al een extra Ouderenjournaal geïntroduceerd op televisie en levert een grote bijdrage aan Heimwee TV, populaire programma’s uit de oude doos die de NPO nu overdag uitzendt.
Beluister hier de nieuwste AD Media Podcast:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
video's
Dit is jullie soundtrack van de coronacrisis: hoop en troost in onzekere tijd
Geen festivals of concerten deze zomer, maar muziek luisteren thuis, via streaming, in de auto of met je airpods. Voor troost, hoop of plezier. Deze site vroeg lezers naar hun soundtrack van corona. Welk nummer blijft ons voor altijd herinneren aan deze periode? Lezers reageerden massaal. Een bloemlezing. -
Showbytes
Enzo Knol gilt het uit van de pijn en Carolien heeft een wild weekend achter de rug
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd. -
Is mijn voorschotbedrag wel of niet aangepast naar het prijsplafond?
De overheid heeft besloten consumenten op weg te helpen met de hoge energieprijzen. Begin dit jaar is daarom het prijsplafond ingegaan, waardoor je een maximaal tarief betaalt voor energie. Betekent dit dat het voorschotbedrag nu ook is aangepast? Twee experts leggen uit hoe het zit. -
OM: Jaimie Vaes legde geen nieuwe verklaring af over Lil Kleine
Jaimie Vaes heeft ‘geen nieuwe verklaring afgelegd’ waardoor Lil Kleine niet wordt verdacht van poging tot zware mishandeling. Dat laat het Openbaar Ministerie (OM) desgevraagd weten aan het ANP. De keuze om de verdenking van poging tot zware mishandeling te schrappen, heeft het OM zelf gemaakt. -
PREMIUM7
Waarom het loont om toch even het eerste loonstrookje van 2023 te checken
Het eerste salaris van 2023 staat op je rekening. Waarschijnlijk zie je een hoger nettosalaris dan vorig jaar, want veel werkenden in loondienst gaan er dit jaar op vooruit. Maar dat is niet het enige wat dit jaar anders kan zijn. Experts leggen het uit.
-
PREMIUMeigen tuin eerst
Dit moet je weten over snoeien: ‘Bomen en struiken hebben geen voordeel bij het afhakken van ledematen’
Snoeien, stekken, planten, verpotten, zaaien en schoffelen. Tuingoeroe Romke van de Kaa helpt een handje. -
-
-
Deze filmklassiekers gaat de NPO uitzenden op verzoek van de kijker
Nu veel Nederlanders thuis moeten zitten vanwege de coronacrisis heeft de NPO besloten een aantal filmklassiekers uit de mottenballen te halen, op verzoek van de kijker. De publieke omroep liet vorige week een onderzoek uitvoeren en daaruit blijkt dat het Nederlandse kijkerspubliek graag films wil zien. Aankomende donderdag wordt afgetrapt met een film uit The pink panther-cyclus. -
PREMIUMRecensie
Robbie Williams in topvorm in Ziggo Dome: ‘In juni ben ik weer vet, neem nu je foto’s’
Grote hits scoort hij al lang niet meer, maar een superster is hij nog altijd. Bij het eerste van drie concerten in de Ziggo Dome was zanger en entertainer Robbie Williams in alle opzichten in topvorm.