Politie deelt 66 coronaboetes uit bij clipopname Famke Louise
UpdateBij de opnames van een videoclip van rapper Famke Louise heeft de politie gisteren 66 boetes uitgeschreven voor het niet naleven van de coronamaatregelen. De opnames waren in een loods in het Noord-Hollandse Lijnden.
Delen per e-mail
De politie, die werd ondersteund door de Koninklijke Marechaussee, kwam af op een melding over ‘een festiviteit’. ‘Een grote groep mensen was in een ruimte bijeen en de coronamaatregelen werden overtreden. Het betrof een loods aan de Raasdorperweg. Alle 66 aanwezigen hebben een proces-verbaal ontvangen’, schrijft de politie Haarlemmermeer op Facebook.
Rapper Blacka, die ook meewerkte aan de clip, deelt op zijn Instagram een korte video waarin te zien is dat de politie in de loods is. Een van de aanwezigen bevestigt dat er boetes zijn uitgedeeld.
Volgens het management van de zangeres was Famke slechts kort op de set aanwezig voor haar bijdrage en was ze enkel in het gezelschap van haar stylist en visagist. ,,Ze hebben zich netjes aan alle regels gehouden’’, luidt de verklaring aan het ANP. Wel heeft de politie haar gegevens genoteerd. ,,Maar over een boete hebben ze het niet gehad. Ze ligt er niet wakker van. Ze heeft de regels nageleefd.’’
Lees hieronder verder
De 22-jarige Famke Louise, die ruim 1 miljoen volgers heeft op Instagram, kwam een paar maanden geleden onder vuur te liggen vanwege haar coronastandpunt. De bij jongeren populaire zangeres sloot zich in september aan bij de actie #ikdoenietmeermee, een initiatief van Viruswaarheid-activist Willem Engel. Net als enkele bekende collega’s plaatste ze met een video vraagtekens bij het coronabeleid van het kabinet en bijvoorbeeld de effectiviteit van mondkapjes.
En dat terwijl ze dit voorjaar nog enkele duizenden euro’s van de rijksoverheid kreeg om de maatregelen juist te promoten. Haar deelname aan de actie kwam de artiest op veel kritiek te staan, aangezien ze haar grote platform gebruikte om een potentieel gevaarlijke boodschap te verspreiden. Na onder meer een gesprek met ic-specialist Diederik Gommers kwam ze terug op haar omstreden mening.
Waarom roddelen we zo graag over BN’ers?
Bekijk hieronder onze populairste Show- en Entertainmentvideo’s:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Schrijfster beroemd Biden-gedicht woest: ‘Agent achtervolgde mij omdat ik er verdacht uit zag’
Amanda Gorman (22), de jonge vrouw die tijdens de inauguratie van de Amerikaanse president Joe Biden het gedicht The Hill We Climb voordroeg, werd gisteren op haar weg naar huis lange tijd achtervolgd door een agent. ,,Je ziet er verdacht uit”, had de man volgens haar gezegd. -
Suits-acteur pakt koninklijk huis keihard aan: ‘Jullie hebben geen greintje fatsoen’
Suits-acteur Patrick J. Adams heeft snoeihard uitgehaald naar het Britse koningshuis om zijn oud-collega Meghan Markle te verdedigen. De acteur vindt het onverteerbaar dat Buckingham Palace vermeend pestgedrag van zijn vriendin onderzoekt. ‘Een schaamteloze actie van een instituut zonder enig fatsoen’, twittert hij. -
PREMIUM
Jack Poels: ‘Om 23.00 uur nog het podium op? Ik moet er nog niet aan denken’
Voor Jack Poels schuilt de ruimte momenteel in de beperking. De coronapandemie legde de activiteiten van Rowwen Hèze lam, maar bood de frontman de kans een tweede soloalbum te maken. Voor een terugkeer naar de feesttenten voelt hij zich nog niet klaar. -
PREMIUMRecensie/video
De kracht van Jeangu’s lied is ook meteen de zwakte
Jeangu Macrooy presenteerde vanavond zijn inzending voor het Eurovisie Songfestival 2021: Birth of new age. Wint Nederland met dit nummer voor de tweede keer op rij het liedjesfestijn? Onze recensie: ‘De kracht van het nummer is ook de zwakte.’ -
Nieuwe Star Trek-film in de maak
Een van de schrijvers van serie Star Trek: Discovery gaat aan de slag met het script van een nieuwe film in de saga. Volgens verschillende Amerikaanse media gaat J.J. Abrams de nieuwe titel produceren.
-
PREMIUMvideo
Harry en Meghan op oorlogspad bij Oprah: verbrandt droompaar van weleer alle schepen achter zich?
Oprah With Meghan And Harry, zondagavond uitgezonden in de Verenigde Staten, belooft een geseling te worden voor het Britse koningshuis. Het verbolgen echtpaar is op oorlogspad. -
Famke Louise terug bij Jinek na veelbesproken corona-uitzending: 'Ik werd mentaal kapot gemaakt’
Twee weken na de veelbesproken #IkDoeNietMeerMee-uitzending zaten Famke Louise en Diederik Gommers vanavond opnieuw aan tafel bij Jinek. Na de vorige uitzending ontstond een hoop commotie, dit keer had de vlogster zich een stuk beter voorbereid. -
Video
'Famke Louise vindt het lastig om coronavragen voor te lezen’
Drie weken nadat vlogger Famke Louise en ic-arts Diederik Gommers bekendmaakten een campagne op te zetten om de coronaregels aan jongeren uit te leggen, hebben ze weinig contact meer. Dat vertelde Gommers vandaag in de Coen & Sander Show.