Sophie Ellis-Bextor zet vijfde zoon op de wereld
Sophie Ellis-Bextor heeft voor de vijfde keer een kind op de wereld gezet. De 39-jarige zangeres is vandaag moeder geworden van weer een zoon, genaamd Mickey. Sophie had al vier zonen samen met haar man Richard Jones.
,,Hij is hier", zo maakte Sophie via Instagram de geboorte van Mickey wereldkundig. ,,Mickey Jones is vandaag geboren, 3200 gram en hij is prachtig. Welkom bij ons eigenzinnige kleine gezin, lieve jongen. We zijn zo blij dat je veilig bent gearriveerd."
De Murder on the Dancefloor-zangeres heeft haar gezin nu compleet. Eerder zei Sophie dat vijf kinderen ‘waarschijnlijk’ genoeg zijn. De broers van Mickey zijn Sonny (14), Kit (9), Ray (6) en Jesse (3).
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Mijn bevalling
Lisa (17) beviel plotseling: 'Bij de spoedpost zagen ze dat ik zwanger was én aan het bevallen’
Bevallen: vrouwen doen het al eeuwen en raken er nooit over uitgepraat. Bevallingen zijn prachtig, loodzwaar en veranderen je leven. In deze serie bevallingsverhalen creëren ouders openheid door het eerlijke verhaal van hun bevalling te delen. Lisa Kuijpers had op haar 17e een verrassingsbevalling: zij wist tot op het moment dat ze haar zoontje kreeg niet dat ze zwanger was. -
Zo voorkom je een hoge telefoonrekening tijdens de vakantie
Niks zo vervelend als een gepeperde telefoonrekening op je mat, net als je thuiskomt van een ontspannende vakantie. Hoe zit het met je internetverbruik in het buitenland: moet je nou op je MB’s letten, of niet? -
Omroep MAX stopt met NPO Radio 5-programma De MAX!
Het NPO Radio 5-programma De MAX! met Henkjan Smits en Manuëla Kemp verdwijnt van de radio. Omroep MAX stopt aan het einde van het jaar met de show, heeft de omroep vandaag bekendgemaakt. -
PREMIUMAngela Kijkt TV25
Mijn oren klapperden van de uitspraken van de buren van de bedreigde Van der Wal
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
PREMIUMOranje Franje
Wat Mabel droeg vond ik iets te kort, soms is een jurk gewoon niet voor je gemaakt
Josine Droogendijk, Nederlands bekendste Máxima-kenner, bespreekt wekelijks de mode van royals in binnen- en buitenland. Deze week opvallend: een vermaakte hoed voor Máxima.
-
Tygo Gernandt vindt na zes jaar weer de liefde bij 24 jaar jongere Dianne
Acteur Tygo Gernandt (48) is weer gelukkig in de liefde. Hij heeft het naar eigen zeggen ‘echt heel gezellig’ met de 24-jarige Dianne, zo vertelt hij aan weekblad Story. De tortelduifjes verschenen maandag op de filmpremière van Bon Bini Holland 3. -
Eigenaren zonnepanelen benadeeld bij saldering per maand, CDA stelt Kamervragen
Het CDA heeft in de Tweede Kamer vragen gesteld aan minister Rob Jetten van Klimaat en Energie over hoe energieleveranciers de teruglevering van zonnepanelen verrekenen. De leveranciers moeten op jaarbasis salderen, maar het komt voor dat ze dat per maand doen. -
Optreden Metallica op Rock Werchter onzeker na coronabesmetting
Metallica heeft vandaag een optreden op het Zwitserse festival Out in the Green afgezegd. In de omgeving van de band is iemand besmet geraakt met corona, zo meldt de rockgroep op sociale media. Het is onduidelijk of het optreden op Rock Werchter aanstaande vrijdag wel door kan gaan.