Stem van Sebastian de krab uit The Little Mermaid overleden
Samuel E. Wright, die de stem insprak van krab Sebastian in de Disneyfilm The Little Mermaid uit 1989, is overleden. De acteur werd 74 jaar oud.
Wright maakte begin jaren 70 onderdeel uit van de originele cast van de Broadwayproductie Jesus Christ Superstar. Hij was later te zien in musicals The Tap Dance Kid en The Lion King, voor die beide rollen werd hij genomineerd voor een Tony Award. Ook dook Wright op in afleveringen van tv-series All My Children en The Cosby Show.
In de Amerikaanse versie van The Little Mermaid is Wright ook te horen als zanger van het liedje Under The Sea. Hij nam de rol van trouwe metgezel van Ariel na de animatiefilm weer op in videogames rond de film en tv-serie The Little Mermaid II: Return to the Sea.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMAngela Kijkt TV5
Boer Hans, wat zei je nou?
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
PREMIUMvraag & antwoord
Alles wat je (niet) wilt weten over de hybride warmtepomp
Wie vanaf 2026 zijn cv-ketel wil vervangen, moet een hybride warmtepomp installeren, zo maakte het kabinet vandaag bekend. Maar past een warmtepomp in elk huis, wat kost-ie en zijn er wel voldoende monteurs? -
Kourtney Kardashian en Travis Barker nu ‘echt’ getrouwd
Kourtney Kardashian (43) en Travis Barker (46) gaven elkaar al eerder officieus het ja-woord in Las Vegas, maar zijn nu voor de wet met elkaar getrouwd in Santa Barbara. Het stel werd gespot bij het gemeentehuis in de Californische kustplaats, waar ze elkaar eeuwige trouw beloofden. Dit meldt TMZ. -
Ongemak over donorconceptie van je kind? ‘Leg uit dat iedereen erbij hoort, ook de donor’
Ouders die een kind krijgen met hulp van een spermadonor kampen met psychosociale problemen wanneer zij onvoldoende steun en begeleiding krijgen als het kind er eenmaal is. Dit blijkt uit nieuw onderzoek van het Amsterdam UMC. Heterostellen, lesbische stellen en alleenstaande moeders lopen in de opvoeding regelmatig tegen dingen aan waarbij ze professionele hulp en contact met lotgenoten missen. -
Zo verdwijnen je WhatsAppberichten automatisch
Wil je voorkomen dat jouw berichten voorgoed terug te vinden zijn door (oud-)gesprekspartners? Of wil je wat opslagruimte vrijhouden op je smartphone? WhatsApp kan nieuwe berichten na een bepaalde tijd automatisch laten verdwijnen.
-
met video2
Even tot hier herenigt Finkers en Kaandorp met liedje over moddergooiende Depp en Heard
Ruim dertig jaar nadat Herman Finkers en Brigitte Kaandorp samen het lied Duet zongen, zijn de twee cabaretgrootheden gisteravond weer samengebracht in Even tot hier. Op de melodie van hun liedje bezongen ze nu de toestanden tussen steracteurs Johnny Depp en Amber Heard, die momenteel lijnrecht tegenover elkaar staan in de Amerikaanse rechtbank. -
Johan Derksen geeft criticasters middelvinger bij terugkeer VI
-
Pronken op de rode loper met een manicure van 30.000 dollar
De Amerikaanse rapper Machine Gun Kelly heeft een blinkende entree gemaakt op de rode loper van de Billboard Music Awards. De 32-jarige rapper verscheen met nagels die voorzien waren van 880 diamanten, die in totaal 30.000 dollar (29.000 euro) waard zijn. Dit meldt Page Six.