Verbijstering om styling in The Voice: ‘Geraldine kan zo bij het circus’
De outfits van de talenten, coaches en presentatoren in The Voice of Holland zorgden gisteravond voor genoeg gespreksstof op sociale media. Vooral Geraldine Kemper baarde opzien met haar enorme bos krullen, rode pak en opvallende schoenen. ‘Ligt het aan mij of kan Geraldine echt zo bij het circus?’, merkte een van de 1.819.000 kijkers op.
Het was gisteravond de beurt aan de overgebleven talenten om te schitteren in de derde ronde van de liveshows en hun beste beentje voor te zetten om die felbegeerde finale te bereiken. Hoewel het natuurlijk om de zangkunsten gaat, viel het oog van sommige kijkers vooral op de outfits van de kandidaten, presentatoren en coaches.
Zo was er geen ontkomen aan de look van Geraldine Kemper: gehuld in een knalrood pak met daaronder groot ogende schoenen én een enorme bos krullen. ‘Die schoenen van Geraldine ook, Pipo schoenen’, merkt iemand op. En een andere kijker: ‘Ligt het aan mij of kan Geraldine echt zo bij het circus?’
Een ander voorbeeld van een outfit die op kritiek kon rekenen: het groen met blauwe blokjespak van coach Anouk. De Haagse rockchick zou volgens sommige toeschouwers van het zangprogramma jureren in haar ‘pyjama’. En dat terwijl Anouk juist bekend staat om het leveren van commentaar op de kledingkeuzes van de talenten. ‘Anouk mag NOOIT meer iets over de styling zeggen’, grapt iemand.
Tekst gaat verder onder de foto
Stigma
Ook de kledingkeuze van een van de favorieten Dani bleef niet onopgemerkt. Tijdens zijn eerste optreden droeg hij een wit T-shirt met daarover een korte, crèmekleurige top. ‘Waarom draagt Dani een kogelwerend vest? Goede performance trouwens’, luidt een van de reacties.
Dani hoopt overigens een statement te kunnen met zijn kleding, zo vertelde hij eerder in een interview met deze site. ,,Ik wil stigma’s doorbreken, dat mannelijke kleding niet per se voor mannen hoeft te zijn en vrouwelijke kleding niet per se voor vrouwen”, zei hij daarover.
Het is vooralsnog niet duidelijk of de styling van vanavond in handen was van een stylist of dat er zelf gekozen kon worden.
Bekijk hier al onze video’s over Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
The Voice
Ruim 1,8 miljoen kijkers zien Anouk compleet losgaan na onverwachte uitslag: ‘Dit slaat fucking nergens op’
Coach Anouk is gisteravond zelfs voor haar doen bijzonder hevig uit haar slof geschoten tijdens de eerste liveshow van The voice of Holland. Ruim 1,8 miljoen kijkers zagen hoe het publiek Jasper Wever ondanks een matig optreden doorstemde naar volgende week. Anouk werd vervolgens ronduit gek. ,,Het is gewoon een k*tland.’’ -
met video
Jason Derulo breekt vlak voor Super Bowl-optreden zijn voet
Slecht nieuws voor Jason Derulo (33). De Amerikaanse zanger heeft zijn voet gebroken tijdens het basketballen met vrienden. De blessure komt op een bijzonder ongunstig moment, want op 12 februari treedt Derulo op ter ere van de 57ste Super Bowl. -
PREMIUMGudo zoomt uit
Naast de ster van legende Jack Lemmon huist een dildoshop: de fata morgana die Hollywood heet
Verslaggever en cinefiel Gudo Tienhooven zoomt wekelijks uit om zich te verwonderen over alles wat met film te maken heeft. -
update
1,9 miljoen kijkers zien Jasper het een ronde verder schoppen, inclusief compliment van Anouk
The Voice-kandidaat Jasper Wever wist het gisteravond in de liveshows wederom een ronde verder te schoppen. In tegenstelling tot vorige week hield Anouk zich deze keer op de vlakte; 1,9 miljoen kijkers zagen hoe ze zelfs een compliment uitdeelde aan de zanger. De kijkers thuis zijn echter minder te spreken over de huidige gang van zaken. -
Koken & Eten
Hygiëne in de keuken: maak ook je kruidenpotjes af en toe goed schoon
Veel gevallen van voedselvergiftiging ontstaan thuis, aldus het RIVM. De meeste bacteriën in de keuken denk je waarschijnlijk te vinden in de keukenhanddoek, vuilnisbak of snijplank, maar uit een nieuwe studie blijkt dat kruidenpotjes nog grotere bacteriemagneten zijn.
-
PREMIUM4
Meer uren per dag werken in minder dagen, kan het?
Meer tijd voor ons sociale leven, minder files en minder drukte bij de kinderopvang. Om de problemen op de arbeidsmarkt aan te pakken, komt internist en hoogleraar Marcel Levi met een opmerkelijk voorstel: ga hetzelfde aantal uren werken in minder dagen. -
-
-
Dit zijn de goedkoopste auto's voor private lease
Met private lease kun je voor een vast bedrag in een gloednieuwe auto rijden. Nagenoeg alles is inbegrepen: of het nu wegenbelasting, de verzekering, onderhoud of pechhulp is, je hoeft er niet over na te denken. Dit zijn de goedkoopste modellen. -
Paul Jansen treedt af als hoofdredacteur bij De Telegraaf
Paul Jansen treedt na acht jaar af als hoofdredacteur van De Telegraaf. Dat heeft de krant dinsdag bekendgemaakt. Jansen zal voor de krant aan de slag gaan als correspondent in de VS.