Zeldzame prestatie in Miljoenenjacht, Linda de Mol gelooft haar ogen niet
Linda de Mol was zondagavond stomverbaasd toen ze in de voorronde van Miljoenenjacht twee keer dezelfde kandidaat trof. Lia uit Woerden gaf twee keer het beste én snelste antwoord, een zeer zeldzame prestatie, zo zagen bijna 1,4 miljoen kijkers. ,,Ik geloof mijn ogen niet.”
In de voorronde worden op basis van vijf vragen mensen geselecteerd die kans maken om het finalespel met de befaamde gouden koffertjes te spelen. Met honderden tegenspelers moeten de potentiële kandidaten de vragen het best en het snelst beantwoorden. Bij de eerste vraag - hoeveel bedraagt het gemiddelde bedrag van een Tikkie? - kwam Lia uit Woerden als winnaar uit de bus.
Ze mocht kiezen: wilde ze een van de vijf reuzenkoffers uitkiezen om gelijk zeker te zijn van een prijs, of wilde ze achter een desk staan om kans te maken op deelname aan het finalekoffertjesspel? Ze besloot in overleg met haar dochter - die naast haar zat in het publiek - door te spelen. Daarmee zag ze wel een splinternieuwe elektrische auto aan haar neus voorbijgaan, de prijs die zat in de koffer die ze anders had gekozen.
In afwachting van de volgende ronde mocht Lia mee blijven spelen: voor zover bekend lukte het toch nooit eerder om nóg een keer het beste antwoord te geven, met honderden andere mensen in het publiek. Maar dat was buiten Lia gerekend.
Die raadde bij de vijfde en laatste vraag niet alleen hoeveel procent van de Nederlandse jongeren weleens zonder rijbewijs een auto heeft bestuurd - net als zeventien anderen - ze bleek ook nog eens de snelste met haar respons. Presentatrice Linda de Mol geloofde haar ogen niet: wéér Lia. ,,Dit wordt jouw avond.”
‘Je kunt jezelf niet klonen’
Aangezien ze al een desk had geclaimd voor de volgende ronde, kon Lia niet anders dan kiezen voor een koffer. ,,Want je kan jezelf niet klonen”, concludeerde De Mol. Zo zorgde Lia ervoor dat zijzelf én haar vak medespelers met 500 euro naar huis gingen, de prijs in de grote koffer die ze koos. Een willekeurige andere man werd daarop uitverkoren om achter de vijfde desk plaats te nemen.
Bij de volgende ronde had Lia echter minder geluk en bleek het toch niet helemáál haar avond: al snel viel ze af. Ze kreeg als troostprijs een cheque van 2000 euro, die bovenop de 500 euro kwam die ze eerder won.
Luister hieronder ook naar de AD Media Podcast of abonneer je via Spotify of iTunes. Vind alle onze podcasts op ad.nl/podcasts.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Praat mee,
reageren kan onderaan dit artikel. Alleen reacties voorzien van een volledige naam worden geplaatst. We doen dat omdat we een debat willen met mensen die staan voor wat ze zeggen, en daar dus ook hun naam bij zetten. Wie zijn naam nog moet invullen, kan dat doen door rechts bovenaan op onze site op ‘Login’ te klikken.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
met video
Al Pacino (83) vindt zwangerschap vriendin ‘heel bijzonder’
-
update
BNNVara wil docu over cancelcultuur niet uitzenden vanwege eigen rol, Omroep Max doet het alsnog
BNNVara wil een documentairereeks over onder meer de cancelcultuur niet meer uitzenden omdat de omroep zelf inhoudelijk onderdeel blijkt te zijn van de serie. Omroep Max doet dat nu alsnog, de reeks is aanstaande donderdag al te zien bij NPO Start. -
PREMIUMAngela Kijkt TV7
Na drie kwartier College Tour met Jutta Leerdam had ik alleen maar al mijn vooroordelen bevestigd gezien
Angela de Jong had zin in College Tour met Jutta Leerdam. Maar het werd een regelrechte teleurstelling, schrijft ze. -
lezersvraag
Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen. -
2
Vraag naar tweedehands dieselauto’s stijgt: dit is de reden
Gebruikte diesels zijn weer meer in trek, zo blijkt uit cijfers die het moederbedrijf van verkoopsites Autotrack en Gaspedaal vrijgeeft. De toenemende populariteit van tweedehands dieselauto’s hangt zeer waarschijnlijk samen met het groeiende prijsverschil tussen de benzine- en dieselprijzen.
-
met video
Egbert (76) uit Haaksbergen wint 242.000 euro bij Miljoenenjacht van SBS6
-
-
-
indebuurt.nl
Makkelijk cashen: Arnhemse Merel wint met weinig moeite 10.000 euro in Miljoenenjacht
Merel uit Arnhem won afgelopen weekend een bedrag van maar liefst 10 ruggen in het tv-programma Postcode Loterij Miljoenenjacht van SBS6. Je verwacht misschien dat ze het won door deel te nemen aan de finale van de spelshow, maar niks is minder waar. De Arnhemmer hoefde bijna niets te doen voor de klap geld. -
PREMIUMMet video
‘Op Tinder staat dat ik aseksueel ben, maar soms beginnen ze alsnog aan me te friemelen’
Ze voelen geen seksuele aantrekkingskracht, doen niet (vaak) aan seks, maar hebben (soms) wel lustgevoelens. Aseksuelen stuiten op veel onbegrip, maar voelen zich wel bevrijd. ,,Alles kan en mag.” Wanneer ben je aseksueel?
1 reactie
Resterende karakters 500
Log in en reageerEd Noorman