Volledig scherm
© Instagram Mariah Carey

Zo vieren Amerikaanse sterren Thanksgiving

foto'sKalkoenen, kalkoenen en nog eens kalkoenen. Amerikaanse sterren hadden gisteren weer genoeg redenen om flink uit te pakken met overvolle eettafels en chique eetzalen. Het was namelijk Thanksgiving. Op sociale media delen celebrity's trots hun lekkernijen en sentimentele odes aan familie. Een overzichtje.

🦃

Een foto die is geplaatst door Sofia Vergara (@sofiavergara) op

Ya esto no es thanksgiving😂

Een foto die is geplaatst door Sofia Vergara (@sofiavergara) op

Lovely Thanksgiving tablescape by my beautiful mom @KathyHilton. ❤️ #HappyThanksgiving 🍁🦃🍁

Een foto die is geplaatst door Paris Hilton (@parishilton) op

My favorite boys at my house for Thanksgiving!!!! 🦃🦃

Een foto die is geplaatst door Britney Spears (@britneyspears) op

Hope your day was as great as ours. Full house! #thanksgivingdoneright

Een foto die is geplaatst door Oprah (@oprah) op

Thanksgiving is lit thanks to that #dadlife. 🔥🔥🔥 @justintimberlake

Een foto die is geplaatst door Jessica Biel (@jessicabiel) op

Food Coma 🦃🥧 #HAPPYTHANKSGIVING

Een foto die is geplaatst door Jessica Simpson (@jessicasimpson) op

Family #sograteful gx #happythanksgiving

Een foto die is geplaatst door Gwen Stefani (@gwenstefani) op

Volledig scherm
© Instagram Jennifer Lopez