Bayern München walst over tiental Besiktas heen en is bijna kwartfinalist
Champions LeagueBayern München staat dankzij een 5-0 overwinning op Besiktas met één been in de kwartfinale van het toernooi om de Champions League. De eenvoudige zege was mede te danken aan de rode kaart van Domagoj Vida na ruim een kwartier spelen.
Een duel tussen Bayern München en Besiktas had een duel kunnen zijn tussen Arjen Robben aan de ene kant en Jeremain Lens en Ryan Babel aan de andere kant. Alleen laatstgenoemde mocht vanavond vanaf de aftrap aantreden. Babel zag zijn ploeg al vrij vroeg in de problemen komen op bezoek in de Allianz Arena. Domagoj Vida, beter bekend als de 'knipoog-Kroaat', kreeg na zestien minuten al een rode kaart voorgeschoteld door het neerhalen van de doorgebroken Robert Lewandowski.
Robben viel vlak voor rust alsnog in voor James Rodriguez, die een bal op zijn oor kreeg. Die wissel werd mede mogelijk gemaakt door Thomas Müller, die kort daarvoor de 1-0 had genoteerd.
Na rust zette Bayern aan en probeerde Die Rekordmeister de return in Istanboel een formaliteit te maken. Dat lukte. Kingsley Coman, wederom Müller en tweemaal Lewandowski lieten hun namen op het scoreformulier noteren. En dus, zoals gezegd, zal de return op 14 maart vooral om des keizers baard gaan.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim. -
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
PREMIUM
Voor Dumoulin is de Giro ondanks alles nog altijd de kortste weg naar succes: ‘Zo lastig om verleden los te laten’
Klassement om zeep, niet in topvorm en pijn in zijn rug. De terugkeer van Tom Dumoulin in de Giro is allesbehalve gelukkig. Maar met nog acht etappes te gaan blijft deze Giro ook de kortste weg naar succes. ,,Als Tom in de ontsnapping zit, zijn niet veel renners beter dan hij.’’ -
PREMIUM
Nyck de Vries: ‘Stap dichter bij F1? Ik heb mijn kans gepakt’
Nyck de Vries (27) proefde in Barcelona een uurtje van zijn jongensdroom, als gelegenheidscoureur bij Williams. ,,F1-coureur ben ik nog niet, maar dit was toch wel speciaal hoor.” -
De Vries maakt officiële F1-debuut tijdens vrije training in Barcelona
Groen licht in een warm Barcelona voor het begin van de eerste training! Hoe doet Nyck de Vries het in zijn F1-debuut? En werken de updates van Ferrari en Mercedes een beetje?
-
Goal Alert: Bekijk direct de goals van jouw favoriete club!
Wil je geen goal missen van jouw favoriete club, maar zit je niet in het stadion of heb je geen abonnement op een betaalde voetbalzender? Dankzij Goal Alert bekijk je al die goals gratis en direct op je mobiel, waar je ook bent. Meld je aan voordat de komende speelronde begint en je ziet direct alle goals van jouw favoriete club(s)! -
Arne Slot stelt Justin Bijlow op in finale tegen AS Roma: ‘Bij een veldspeler had dit nooit gekund’
Arne Slot heeft goede hoop dat Justin Bijlow volgende week onder de lat staat tegen AS Roma. Als de doelman, die voluit mee traint in Lagos, fit blijft is hij de keeper in de finale van de Conference League. ,,Justin Bijlow traint weer mee ja’', zegt Slot. -
Podcast
Nanette en Marlies verloren ongeboren baby: ‘Zoveel liefde voor zo’n ieniemini mensje’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. Deze week vertellen Marlies en Nanette over hun miskramen.