Djokovic naar kwartfinales in Rome na zege op landgenoot Krajinovic
Novak Djokovic staat in de kwartfinales van het tennistoernooi van Rome. De Servische nummer 1 van de wereld versloeg vandaag zijn landgenoot Filip Krajinovic met 7-6 (7), 6-3.
In de kwartfinales stuit Djokovic op de Duitser Dominik Köpfer, die te sterk was voor de Italiaan Lorenzo Musetti. Djokovic is in voorbereiding op Roland Garros, dat over tien dagen begint. Bij de US Open werd hij onlangs gediskwalificeerd toen hij bij het wegslaan van een bal een lijnrechter raakte.
Djokovic won Roland Garros één keer, in 2016. In Parijs gaat de tennisser op jacht naar zijn achttiende eindzege bij een grandslamtoernooi.
Rafael Nadal bereikte in Rome eveneens de kwartfinales. De als tweede geplaatste Spanjaard versloeg de Serviër Dusan Lajovic met 6-1, 6-3.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
met Video
Vluchters kilometer voor finish ingerekend, Arnaud Démare wint derde etappe in deze Giro
-
PREMIUM
Thiem hoopt na US Open op een iets relaxter tennisbestaan: ‘Heb levensdoel bereikt’
Dominic Thiem (27) maakte er zijn levenswerk van om ooit grand slam-kampioen te worden. Hij hoopt dat de barrière is doorbroken, na zijn winst in de zenuwslopende US Open-finale. -
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen. -
Nadal maakt na ruim zes maanden overtuigende rentree in Rome
Na een coronapauze van ruim zes maanden heeft Rafael Nadal een geslaagde rentree gemaakt op de tennisbaan. De 34-jarige Spanjaard rekende op het graveltoernooi van Rome in de tweede ronde vlot af met zijn landgenoot Pablo Carreno Busta. De negenvoudige kampioen versloeg de nummer 18 van de wereld na 1 uur en 14 minuten in twee sets: 6-1 en 6-1. -
Jelle Klaasen en Danny Jansen stranden in tweede ronde European Darts Grand Prix
Jelle Klaasen en Danny Jansen zijn er niet in geslaagd om de derde ronde van de European Darts Grand Prix te bereiken. Klaasen moest met 6-5 het hoofd buigen voor Rob Cross, terwijl Brendan Dolan met 6-4 te sterk was voor Jansen.
-
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim. -
PREMIUM2
Nieuw plan moet bij PEC Zwolle alle onrust wegnemen
Het blijft onrustig bij PEC Zwolle. Na een week vol emotie stapte vrijdag Ed de Kluiver op als lid van de Raad van Commissarissen, waar hij sinds januari op interim-basis de voorzitter was. Norbert Pieterse, die samen met Harco Kolk de taken van De Kluiver voorlopig overneemt, reageert. -
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje.