Feyenoord haalt spits Cyriel Dessers terug naar eredivisie
Feyenoord heeft de aanval versterkt met Cyriel Dessers. De voormalig topscorer van de eredivisie wordt tot het eind van het seizoen gehuurd van KRC Genk, de club van trainer John van den Brom.
Dessers scoorde in het seizoen 2016/2017 aan de lopende band bij NAC Breda en dwong zo een transfer af naar FC Utrecht, waar hij de verwachtingen niet in kon lossen. Bij Heracles Almelo maakte de geboren Belg, die sinds ruim een jaar international is van Nigeria (het land van zijn moeder) furore met vijftien goals in het afgebroken seizoen 2019/2020. Daarmee werd hij samen met Steven Berghuis topscorer van de eredivisie.
,,Cyriel is een ervaren aanvaller die zijn mannetje staat voorin”, zegt technisch directeur Frank Arnesen van Feyenoord ,,Hij heeft bewezen dat hij over scorend vermogen beschikt en we zijn ervan overtuigd dat hij dat bij Feyenoord ook gaat laten zien. Bovendien betekent zijn komst dat we voorin meer opties hebben om uit te kiezen, en dat is gelet op ons drukke programma geen overbodige luxe.”
De 26-jarige spits leek op weg naar Leganés, maar keerde samen met zijn zaakwaarnemer halsoverkop terug uit Madrid toen hij hoorde van de interesse van zowel Feyenoord als Antwerp. De Rotterdammers wisten hem uiteindelijk te verleiden tot een terugkeer naar de eredivisie, waar hij zijn beste tijd beleefde. Bij Genk zat hij al een tijdje op dood spoor.
Feyenoord liet afgelopen weekend met Robert Bozeník een andere spits juist vertrekken. De Slowaak wordt verhuurd aan Fortuna Düsseldorf, dat uitkomt op het tweede niveau in Duitsland.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
met loting
Deze Nederlandse voetbalsters zijn nog twee rondes verwijderd van Champions League-finale in Eindhoven
Terwijl de mannen zich bezighouden met interlandvoetbal, gaan de vrouwen op jacht naar eremetaal in de Champions League. Acht teams strijden om twee tickets voor de felbegeerde finale, die dit jaar in Eindhoven zal plaatsvinden. Dit zijn de bijzonderheden van de kwartfinales in de Champions League voor vrouwen, die deze week worden gespeeld. -
PREMIUMGeld & Geluk
Stephanie en zoon Freek: ‘Zijn er 6000 euro per jaar op achteruit gegaan na zijn 18de verjaardag’
Om voor zoon Freek te zorgen, krijgt Stephanie een deel van zijn persoonsgebonden budget. Het geld dat hij met beleggen verdient, zet hij opzij. In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. -
Zlatan Ibrahimovic (41) meldt zich bij Zweden: ‘Maar ik ben niet terug omdat het leuk is voor mij’
Zlatan Ibrahimovic is na lange afwezigheid terug bij de selectie van het Zweedse nationale elftal, om een begin te maken aan de kwalificatie voor het Europees kampioenschap voetbal volgend jaar in Duitsland. -
PREMIUMEnergie2
Sluit je nu een jaarcontract af, dan ben je ook komende winter verzekerd van hetzelfde tarief
Deze week maakte Essent bekend dat het weer jaarcontracten aanbiedt. Lange tijd was het door de onzekere energiemarkt niet mogelijk voor consumenten om vaste contracten af te sluiten. Is het verstandig om nu vast te zetten? -
Spanje hoeft niet te vrezen voor Haaland: Noorse sterspeler haakt geblesseerd af
Noorwegen moet het in de kwalificatiewedstrijden voor het EK van 2024 tegen Spanje en Georgië doen zonder sterspeler Erling Haaland. De spits is teruggekeerd naar zijn Engelse club Manchester City vanwege een liesblessure, meldt de Noorse bond.
-
column
Waarom deze trend op LinkedIn zo irritant is - en wat je beter kan doen
Psycholoog Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: humblebragging -
-
-
PREMIUMreconstructie
Bij Ajax weggestuurde Marc Overmars haalde in een jaar tijd twaalf Nederlanders naar Antwerpen
Vandaag, dinsdag 21 maart, is het exact één jaar geleden dat de bij Ajax weggestuurde Marc Overmars (49) werd voorgesteld als directeur Voetbalzaken bij Antwerp. Overmars’ aanstelling was omstreden en gewaagd, maar twaalf maanden later is de club er op sportief vlak wel beter van geworden, zo stelt de Belgische krant Het Laatste Nieuws. Een reconstructie. -
Oud-bondscoach Roy Hodgson (75) keert bij Crystal Palace terug als trainer
Crystal Palace heeft Roy Hodgson teruggehaald als trainer. De 75-jarige Hodgson, oud-bondscoach van Engeland, maakt het seizoen af na het ontslag van Patrick Vieira. Crystal Palace staat op de twaalfde plaats in de Premier League, maar het verschil met de degradatiezone bedraagt slechts 3 punten.