Feyenoord laat Bozeník op huurbasis naar Duitsland gaan: ‘Hij moet daar stappen maken’
De overstap van Feyenoorder Róbert Bozeník naar Fortuna Düsseldorf is rond. De 21-jarige Slowaakse spits is door zijn nieuwe club medisch goedgekeurd. Daardoor komt hij de rest van het seizoen uit voor de Duitse club uit de tweede Bundesliga.
Bozeník speelt sinds januari 2020 voor Feyenoord, dat hem destijds overnam van de Slowaakse club MSK Zilina. Hij kon nog niet doorbreken in De Kuip. Trainer Arne Slot liet zondag in Utrecht al weten dat het beter voor hem is om zich bij een andere club verder te ontwikkelen.
,,Je ziet toch dat het moeilijk is voor hem. Dit is de beste oplossing, een nieuwe omgeving. Ik hoop dat hij daar veel gaat spelen en dat we hem volgend jaar beter terug gaan krijgen”, zei Slot.
Ook technisch directeur Frank Arnesen van Feyenoord denkt dat een verhuur goed is voor Bozeník. ‘Róbert wil graag meer speelminuten maken. Wij willen dat ook, maar we denken dat de mogelijkheden voor hem bij het eerste elftal op dit moment beperkt zijn. Vandaar dat we samen naar een oplossing hebben gezocht en die hebben we gevonden in een huurperiode bij Fortuna Düsseldorf. Aan Róbert om zich in die nieuwe omgeving van zijn beste kant te laten zien en daar stappen te maken.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMEnergie3
Sluit je nu een jaarcontract af, dan ben je ook komende winter verzekerd van hetzelfde tarief
Deze week maakte Essent bekend dat het weer jaarcontracten aanbiedt. Lange tijd was het door de onzekere energiemarkt niet mogelijk voor consumenten om vaste contracten af te sluiten. Is het verstandig om nu vast te zetten? -
PREMIUM
'Meiden mogen later net zo van seks genieten als jongens’
Tijdens de Week van de Lentekriebels, die vandaag op basisscholen begint, horen oudere leerlingen nu ook alles over, jawel, de clitoris. Want die is net zo belangrijk als de piemel, stelt Elsbeth Reitzema. -
Remco Evenepoel is Primoz Roglic nu wel de baas in de Ronde van Catalonië
Remco Evenepoel heeft de derde etappe in de Ronde van Catalonië op zijn naam geschreven. De Belgische wereldkampioen van Soudal-Quick Step was de sterkste in een rit over 181 kilometer en drie beklimmingen tussen Olost en La Molina. Klassementsleider Primoz Roglic eindigde op 2 seconden achterstand als tweede. -
PREMIUMGeld & Geluk
Stephanie en zoon Freek: ‘Zijn er 6000 euro per jaar op achteruit gegaan na zijn 18de verjaardag’
Om voor zoon Freek te zorgen, krijgt Stephanie een deel van zijn persoonsgebonden budget. Het geld dat hij met beleggen verdient, zet hij opzij. In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. -
met video
Nieuwe bondscoach Portugal blij met aanwezigheid Cristiano Ronaldo: ‘Hij is een symbool voor dit team’
De nieuwe Portugese bondscoach Roberto Martínez zei “bijzonder blij” te zijn met de aanwezigheid van Cristiano Ronaldo in de nationale selectie. Even bestond de vrees dat de vedette zou bedanken, nadat hij op het WK in Qatar niet altijd meer zeker was van een basisplaats. Inmiddels speelt Ronaldo in de competitie van Saoedi-Arabië, die internationaal niet hoog staat aangeschreven.
-
PREMIUMmotorsport1
Het gaat hard met motorcoureur Collin Veijer (18) uit Staphorst: ‘Dit is wat ik altijd voor ogen had’
Staphorst -
-
-
PREMIUM
Column Arjan Schouten | De afstand van de golfbal inperken? Alsof je Messi laat schieten met een rugbybal
Arjan Schouten vindt het maar apart dat er in de toekomst een limiet komt aan hoever de beste golfers ter wereld de bal mogen slaan. ,,Door technologische en fysieke ontwikkeling is golf niet meer de sport die het in 1975 was, maar moet het dan dezelfde technologie gebruiken om weer een stap terug in de tijd te zetten?” -
Lindsay van Zundert kwalificeert zich voor vrije kür op WK kunstrijden
Kunstrijdster Lindsay van Zundert heeft zich bij de wereldkampioenschappen kunstrijden geplaatst voor de vrije kür. De 18-jarige Nederlandse haalde in het Japanse Saitama op de korte kür een score van 57,56 punten. Dat was voldoende voor een plek bij de beste 24.