Formule 1 baadt komende zeven jaar in kunstlicht Singapore
De Formule 1 heeft zijn contract met het stratencircuit Marina Bay in Singapore met zeven jaar verlengd. Het betekent dat de Grote Prijs van Singapore tot en met 2028 op de racekalender staat.
De avondrace in Singapore, verreden onder kunstlicht, is al sinds 2008 een van de prominente races in de Formule 1. De afgelopen twee jaar sloeg de koningsklasse van de autosport de stadstaat in Zuid-Oost Azië over vanwege de coronapandemie. Voor dit jaar staat de race gepland voor 2 oktober.
,,Het Marina Bay Street Circuit was in 2008 decor voor de eerste avondrace in de geschiedenis van de Formule 1 en sindsdien is Singapore fans, teams en coureurs blijven boeien. De race heeft een speciaal plekje bij ons”, zei Formule 1-baas directeur Stefano Domenicali.
Sebastian Vettel was in 2019 de laatste winnaar van de Grote Prijs van Singapore. De Duitser reed toen nog voor Ferrari. Max Verstappen (Red Bull), die dit jaar als wereldkampioen het nieuwe seizoen in gaat, eindigde toen als derde.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
samenvatting
West Ham United wint Conference League na zege op Fiorentina
-
Op deze plekken kun je een elektrische auto beter niet opladen
Het scheelt flink in de portemonnee waar je in ons land je auto oplaadt. In ondergrondse parkeerplaatsen is het altijd duur. Daar ben je gemiddeld 16,8 procent duurder uit dan elders in de gemeente. -
PREMIUM
Kevin de Bruyne: ‘Schelden tegen Pep? Ik zie het probleem niet’
Kevin De Bruyne (31) laat zich voor de finale van de Champions League met Manchester City niet van de wijs brengen door de druk. ,,Zelfs op dit niveau blijft voetbal maar een spelletje.” -
Voetbalpodcast | ‘Peter Bosz wil met PSV kampioen worden’
Peter Bosz is de voornaamste kandidaat om bij PSV trainer te worden. Toch duren de gesprekken lang. Waar gaat het dan over tussen de Eindhovense club en Bosz? Verder: kan Almere City het flikken? Messi niet naar Saoedi-Arabië, maar naar Amerika en wordt het FC Twente of Sparta? Etienne Verhoeff bespreekt het met Rik Elfrink. -
6 tips
Ga schulden gelijk te lijf: ‘Oogkleppen ophouden en post niet openmaken is geen goed idee’
Voor het eerst sinds 2013 maken we ons méér zorgen over onze financiële situatie. Dat maakte het CBS vanochtend bekend. Met de hard stijgende prijzen voor het levensonderhoud kun je gemakkelijk in financiële nood raken. ,,Ongemerkt wordt alles duurder en opeens is het geld op.’’ Zes tips om schulden het hoofd te bieden.
-
PREMIUMMet video's
Dermatoloog over huidkanker: ‘Huidkleurig bultje dat snel groeit? Dan meteen naar de dokter’
-
-
-
1
Sparta Nijkerk niet naar nacompetitie ondanks straf voor concurrent Barendrecht
Sparta Nijkerk heeft gelijk gekregen, maar staat met lege handen. De voetbalclub werd ruim een week geleden slachtoffer van competitievervalsing. Hoewel dat vanavond door de tuchtcommissie van de KNVB is rechtgezet, heeft de voetbalclub uit Nijkerk er helemaal niks aan. SteDoCo Is de lachende derde en mag aan de nacompetitie mee gaan doen voor promotie naar de tweede divisie.Nijkerk -
met video
AZ-beul West Ham United velt Fiorentina van Sofyan Amrabat in slotminuut en wint Conference League
Met een 1-2 nederlaag in de Conference League-finale tegen West Ham United, sloot Sofyan Amrabat zijn tijdperk bij Fiorentina gisteravond in mineur af. Het speculeren over de toekomst van de bij FC Utrecht opgeleide oud-Feyenoorder kan nu écht beginnen. Wordt het Manchester United, FC Barcelona, Real Madrid of misschien wel Atlético Madrid?