‘Lelystedeling Peter Leeuwenburgh van Zuid-Afrika naar FC Groningen’
Peter Leeuwenburgh lijkt de nieuwe keeper van FC Groningen te worden. De 27-jarige Lelystedeling, die de laatste drie seizoenen uitkwam voor Cape Town City in Zuid-Afrika, gaat Sergio Padt opvolgen in Groningen, melden bronnen rondom de voetballer.
Leeuwenburgh wordt vandaag medisch getest. De 27-jarige doelman werd opgeleid bij Ajax, speelde in Jong Ajax en bij FC Dordrecht voordat hij naar Zuid-Afrika verkaste. Drie seizoenen lang speelde hij bij de middenmoter in Zuid-Afrika. Een paar weken geleden kondigde hij aan terug te willen naar Nederland.
Aan de ene kant om zijn sportieve carrière een boost te geven, maar aan de andere kant om als jong gezin dichterbij familie te kunnen zijn.
Als hij zijn handtekening zet, volgt Leeuwenburg Sergio Padt op die volgend seizoen naar het Bulgaarse Ludogorets vertrekt.
Later meer.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
MVV wil zo snel mogelijk kunstgras omruilen voor echt gras
MVV Maastricht wil kunstgras zo snel mogelijk omruilen voor natuurgras. Aangezien de club uit de Keuken Kampioen Divisie slechts over één veld beschikt, waarop naast het eerste elftal ook alle teams uit de jeugdopleiding spelen en trainen, moet MVV een extra veld hebben. Het plan is boven de parkeerplaats voor stadion De Geusselt een trainingsveld aan te leggen.Maastricht -
PREMIUM
Huis vol ongebruikte aankopen? Zo voorkom je nutteloze uitgaven
Weinig geld hebben en toch flink uitgeven. Sommige mensen hebben een gat in hun hand. Waarom is het voor hen zo moeilijk om financieel pas op de plaats te maken? -
Juventus blijft verdachte in fraudezaak: Italiaanse club op 10 mei weer voor rechter
Juventus wordt op 10 mei opnieuw in de rechtbank van Turijn verwacht. Dat is het besluit van Marco Pizzo na de hoorzitting van vandaag. Juventus wordt ervan verdacht door transferwaardes kunstmatig op te krikken bewust te hebben geknoeid met zijn boekhouding. -
PREMIUMhuisarts vertelt
‘Vroeger keken we ’s avonds samen naar Disney+, maar nu wil ze niet meer’
Voor onze rubriek Huisarts Vertelt schrijft Rutger Verhoeff wekelijks over patiënten die hem raken. Deze week behandelt hij een patiënt met ernstige buikklachten. -
Eigen goal van Ajax-speler Edson Álvarez wordt Mexico niet fataal tegen Jamaica
De Mexicaanse voetballers hebben ondanks een eigen doelpunt van Ajax-speler Edson Álvarez de halve finales van de Concacaf Nations League bereikt. Een gelijkspel tegen Jamaica (2-2) volstond voor de ploeg van de nieuwe bondscoach Diego Cocca om eerste te worden in de poule. Mexico bleef Jamaica 2 punten voor.
-
PREMIUM2
Vitesse staat op omvallen: KNVB dreigt met intrekken proflicentie
Arnhem -
-
-
met video3
Ronald Koeman: ‘Absurd hoe de eerste en de derde goal valt tegen Frankrijk’
Ronald Koeman weet nog niet of Matthijs de Ligt en Cody Gapko maandagavond aan de thuiswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Gibraltar in de EK-kwalificatie kunnen beginnen. -
PREMIUMtips
De muren toe aan een likje verf? Zo kies je de juiste kleur
De gemiddelde Nederlander geeft de muren in huis elke drie tot vier jaar een nieuw kleurtje. Maar hoe kies je een goede tint? Heleen van Gent, kleurexpert bij AkzoNobel, geeft advies.