Lindsay van Zundert beëindigt WK met teleurstellende vrije kür
Kunstrijdster Lindsay van Zundert is als 22ste geëindigd op de WK in de Japanse stad Saitama. De 18-jarige Etten-Leurse kwam vrijdag na een tegenvallende vrije kür tot een totaalscore van 159,55 punten. Ze bezette na de korte kür nog de negentiende plaats.
De Japanse Kaori Sakamoto prolongeerde voor eigen publiek haar wereldtitel met een score van 224,61. De Zuid-Koreaanse Lee Hae-in veroverde zilver (220,94), Loena Hendrickx uit België pakte brons met 210,42.
Van Zundert werd afgelopen januari tijdens de EK veertiende, nadat ze twee keer was gevallen tijdens de vrije kür. In Japan kwam de Brabantse op de muziek uit Pirates of the Caribbean iets beter voor de dag, maar de jury rekende het haar zwaar aan dat ze een aantal sprongen niet goed had afgemaakt. Na een drievoudige lutz moest ze bovendien even met een handje naar het ijs.
Lees hier het interview met Lindsay van Zundert voorafgaand aan het WK: ‘Ik voel me soms nog meer een meisje dan een vrouw van 18’
Met haar puntentotaal van 159,55 eindigde Van Zundert meer dan 16 punten onder haar persoonlijke record. Ze kwam vorig jaar tot een score van 175,81 op de Olympische Spelen van Beijing, die ze afsloot op de achttiende plaats. Van Zundert werd tijdens de vorige twee edities van de WK zestiende en zeventiende.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Bekijk hier alle uitslagen, doelpuntenmakers en verslagen van het amateurvoetbal in de regio
Zwolle, Deventer, Apeldoorn -
Getest: Dit is de beste wasmachine voor grotere huishoudens
Wat is de beste wasmachine voor een gezin van 5 personen of meer? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
Met samenvatting
Max Verstappen flirt met muur maar houdt Fernando Alonso na ultieme poging toch van pole position af
Max Verstappen heeft op spectaculaire wijze pole position gepakt voor de Grand Prix van Monaco. Met een geweldige laatste ronde versloeg hij Aston Martin-coureur Fernando Alonso op een circuit waarvan ze bij Red Bull vreesden dan ze minder goed voor de dag zouden komen. -
VVV dompelt Willem II in blessuretijd van verlenging in rouw en gaat naar halve finale play-offs
VVV Venlo heeft dankzij een heel laat doelpunt de halve finale van de play-offs bereikt. De Limburgers dwongen verlenging af na een moeizame start, en maakten in de blessuretijd van de tweede helft van de verlenging uit het niets de winnende. Almere is de volgende tegenstander voor VVV.Venlo, Tilburg -
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.
-
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
-
-
-
Goal Alert: Bekijk direct de goals van jouw favoriete club!
Wil je geen goal missen van jouw favoriete club, maar zit je niet in het stadion of heb je geen abonnement op een betaalde voetbalzender? Dankzij Goal Alert bekijk je al die goals gratis en direct op je mobiel, waar je ook bent. Meld je aan voordat de komende speelronde begint en je ziet direct alle goals van jouw favoriete club(s)! -
Feest in Lissabon: Roger Schmidt sleept met Benfica 38ste landstitel binnen
Benfica heeft voor het eerst sinds 2019 de Portugese voetbaltitel behaald. Het elftal van voormalig PSV-trainer Roger Schmidt won op de laatste speeldag met 3-0 van Santa Clara. Benfica blijft FC Porto, dat Vitória Guimarães met dezelfde cijfers versloeg, 2 punten voor.