Voorstelling Vreemde Vogels te gast bij landgoed De Horte.
Volledig scherm
PREMIUM
Voorstelling Vreemde Vogels te gast bij landgoed De Horte. © Frank Uijlenbroek

Cultuur en natuur gaan deze weken hand in hand op landgoed De Horte in Dalfsen

locatietheater de horteZoveel kwetterende vogels zagen ze niet eerder op De Horte. Het landgoed is twee weken het bosrijke decor voor de theaterproductie Vreemde Vogels, naar het boek van Mark Haayema.

  1. Flevo Boys boekt cruciale zege, Olde Veste’54 baalt ondanks driepunter, Urk viert feest en ‘s-Heerenbroek én ’t Harde pakken de titel

    Flevo Boys boekt cruciale zege, Olde Veste’54 baalt ondanks driepunter, Urk viert feest en ‘s-Heeren­broek én ’t Harde pakken de titel

    Flevo Boys herstelde zich in de thuiswedstrijd tegen WV-HEDW uitstekend van de nederlaag bij SDV Barneveld en begint daardoor met een nipte voorsprong aan de kraker tegen Olde Veste’54, dat ondanks een zege degradatie weer een stapje dichterbij zag komen. SV Urk speelt ook volgend seizoen in de derde divisie, bij VVOG blijft dat de vraag. Vierdeklassers ’t Harde en ‘s-Heerenbroek pakten zonder goed te spelen de titel.