Helga de Boer van Univé (l) overhandigt de cheque aan Gemma Kok, voorzitter Voedselbank Dalfsen Nieuwleusen.
Volledig scherm
Helga de Boer van Univé (l) overhandigt de cheque aan Gemma Kok, voorzitter Voedselbank Dalfsen Nieuwleusen. © Voedselbank Dalfsen/Nieuwleusen

Univé steunt Voedselbank Dalfsen/Nieuwleusen met donatie van 1000 euro

Voedselbank Dalfsen/Nieuwleusen heeft een cheque ter waarde van 1000 euro ontvangen van Univé Stad en Land. Daarmee wil de verzekeraar - met een vestiging in Dalfsen - de lokale voedselbank steunen in een moeilijk jaar. 

  1. Heerde is kampioen, ‘s-Heerenbroek en CSV‘28 beslissen het volgende week en Urk boekt cruciale zege

    Heerde is kampioen, ‘s-Heeren­broek en CSV‘28 beslissen het volgende week en Urk boekt cruciale zege

    Er was uiteindelijk meer moeite voor nodig dan de eerste helft had voorspeld, maar SV Urk boekte een belangrijke zege op Excelsior‘31 en zette daarmee een grote stap richting lijfsbehoud. Dat geldt niet voor Flevo Boys, d‘Olde Veste’54 en VVOG, zij leden een dure nederlaag. ‘s-Heerenbroek en CSV‘28 houden het spannend en ook asv Dronten blijft meedoen om de prijzen. In Heerde mag de vlag al uit.