Cecile Wellen bekijkt hoe dochter Aimée Ahadji en haar vriendin Iris Hoogeslag op het voetbaldoeltje op het speelveld bij De Wingerd zijn geklommen
Volledig scherm
PREMIUM
Cecile Wellen bekijkt hoe dochter Aimée Ahadji en haar vriendin Iris Hoogeslag op het voetbaldoeltje op het speelveld bij De Wingerd zijn geklommen © Ronald Hissink

Aanpassing populair speelveldje bij nieuw gemeentehuis Twello lijkt definitief: ‘Aanbesteding is al gedaan’

Waar veel omwonenden en ouders voor vreesden lijkt toch werkelijkheid te worden: het populaire speelveldje bij basisschool De Wingerd in Twello wordt anders neergelegd om plaats te maken voor parkeerplekken bij het nieuwe gemeentehuis. Wegens tijdsdruk en een aanbesteding die al gedaan is lijkt de kans op aanpassingen aan het plan miniem, zegt wethouder Vrijhoef. 

  1. ProRail heeft ook dassenadvies voor spoor Deventer-Zutphen niet uitgevoerd
    PREMIUM
    1

    ProRail heeft ook dassenad­vies voor spoor Deventer-Zut­phen niet uitgevoerd

    ProRail heeft een advies van vorig jaar om maatregelen te nemen tegen dassen onder het spoor bij Deventer (nog) niet uitgevoerd. Het advies dateert van mei vorig jaar. In opdracht van ProRail inspecteerde ecologisch adviesbureau Altenburg & Wymenga het traject Deventer-Zutphen vanwege een beluchtingspijp van een dassenburcht in het spoortalud. ProRail wil niet zeggen waarom er nog niets met dit advies is gedaan.
    Deventer