Mede dankzij president Macron, die absoluut nog vóór de Franse presidentsverkiezingen van april een Europees akkoord wil.
Volledig scherm
Mede dankzij president Macron, die absoluut nog vóór de Franse presidentsverkiezingen van april een Europees akkoord wil. © AP

Franse president bezorgt Nederlandse minimumloners 3 euro extra

Na jaren stagnatie stormt Europa ineens in volle vaart af op een in heel Europa geldend - maar per land in hoogte verschillend - wettelijk minimumloon. Mede dankzij president Macron, die absoluut nog vóór de Franse presidentsverkiezingen van april een Europees akkoord wil, gaan ook Nederlandse minimumloners er straks als het aan het Parlement ligt dik 3 euro per uur op vooruit.

1 reactie

  • Julius Bruins

    1 jaar geleden
    👍👍Agnes, dit kon wel eens de doodsteek zijn voor PostNL, geen wonder dat je eruit geknikkerd bent in april, ik bedoel, je kon niet anders dan jouw herverkiezing in te trekken, inderdaad teveel tegenstrijdige belangen zullen we maar zeggen. Maar ik ben trots op je.