Gareth Southgate maakt contract bij Engeland ‘gewoon’ af
Gareth Southgate blijft toch gewoon ook de komende twee jaar bondscoach van Engeland. De 52-jarige oud-speler van Crystal Palace, Aston Villa en Middlesbrough liet na de uitschakeling op het WK in Qatar, in de kwartfinale tegen Frankrijk, te twijfelen over zijn doorlopende contact tot en met Kerstmis 2024.
,,We zijn verheugd te kunnen melden dat Gareth Southgate onze bondscoach blijft en Engeland zal leiden richting het EK van 2024", meldde de FA. ,,Gareth en zijn assistent Steve Holland hebben altijd ons volste vertrouwen gehad en met hen beginnen we nu aan de weg naar het EK.”
Southgate, die in 2016 Sam Allardyce opvolgde, heeft een contract tot het najaar van 2024. In 2018 haalde hij met zijn ploeg de halve finales op het WK in Rusland. Op het EK van vorig jaar verloren de Engelsen op Wembley in de finale via strafschoppen van Italië.
Check hier alles over het WK voetbal in Qatar, met het laatste nieuws, de premiumverhalen, columns, video’s en podcasts.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
WK Voetbalpodcast | ‘Het hele stadion zal tegen Frankrijk zijn, maar die spelers zijn gehaaid’
Het is de dag van de WK finale 2022 in Qatar. Die van Lionel Messi tegen Kylian Mbappé. Pakt Messi dan toch nog zijn eerste wereldtitel? Of presteert Frankrijk het om twee wereldkampioenschappen op een rij te winnen? In de AD Voetbalpodcast blikt Etienne Verhoeff met Mikos Gouka vooruit op het slotstuk van het WK 2022. -
Met video
Panenka: ‘Inmiddels is Cody Gakpo 20 miljoen meer waard’
In deze aflevering van Panenka, de dag na de wedstrijd van Nederland, bespreken Hidde van Warmerdam en Sjoerd Mossou alles wat er gebeurt binnen en buiten Qatar. -
3
Is zout nou wel of niet slecht voor je bloeddruk?
Over de hoeveelheid keukenzout die we gebruiken, is veel te doen. Toch heeft zout ook belangrijke functies, zegt voedingsdeskundige Karine Hoenderdos. In deze rubriek beantwoordt ons panel aan deskundigen elke week een lezersvraag over voeding, gezondheid of relaties. -
PREMIUM
De erfenis van Lionel Messi: de beste, meest pure voetballer ooit
De weergaloze voetbalcarrière van Lionel Andres Messi werd zondagavond glorieus en definitief bekroond in Doha, op een onvergetelijke voetbalavond in het Lusail-stadion. Maar wat is straks Messi’s nalatenschap voor het voetbal – en voor de wereld daaromheen? Niet alleen is hij de beste, hij is ook de meest pure voetballer aller tijden. -
PREMIUMMet video
Statiegeld op blikjes, zo krijg je je geld terug
Na de kleine plastic flesjes zijn nu de blikjes aan de beurt. Vanaf deze week betaal je daar ook 15 cent statiegeld voor. Maar waar is dat goed voor en ook niet onbelangrijk: hoe krijg je je centjes weer terug?
-
Met video
Heldenontvangst en koninklijke onderscheiding voor spelers Marokko na historische WK-prestatie
Tienduizenden fans hebben in de Marokkaanse hoofdstad Rabat hun nationale voetbalelftal onthaald en toegejuicht. Al uren voor de aankomst van de voetballers had zich een grote massa in de stad verzameld, meldt het staatspersbureau MAP. -
-
-
PREMIUM
Met deze bomen heb je snel een koeler terras
De beste remedie tegen een hete zomer? Onze tuinexpert Laurence Machiels weet raad: plant nu nog bomen! Afhankelijk van de grootte van je tuin, legt ze uit welke bomen het best tot hun recht komen en welke genoeg (maar ook niet te veel) schaduw geven. ,,Strooi een mulchlaag van compost of bladaarde onder de boom, dat houdt de verdamping tegen.’’ -
Oranje passeert Italië en Spanje op wereldranglijst, Marokko maakt reuzensprong na succesvol WK
Het Nederlands elftal heeft na het WK in Qatar twee plekken winst geboekt op de wereldranglijst. Oranje ging Italië en Spanje voorbij en staat nu op de zesde plaats. Het is de hoogste positie van het Nederlands elftal sinds de zomer van 2015.