Een goal, de eerste zege én een oranjeshirt: PEC-captain Bram van Polen heeft de avond van zijn leven
Bram van Polen scoorde zaterdag tegen Heracles Almelo (1-0) niet alleen vanaf elf meter de winnende treffer, waardoor PEC de eerste zege van het seizoen pakte, de aanvoerder ontving na afloop ook nog eens een oranjeshirt met daarop zijn naam. ,,Het is dat we dinsdag weer moeten spelen, anders had ik wel even een fles wijn opengetrokken.”
Het gebeurde na afloop, kort nadat Van Polen de strafschop, gegeven nadat Dean Huiberts tegen de grond was gegaan in duel met Mats Knoester, met binnenkant voet in de linkerhoek had geschoten, achter Heracles-doelman Janis Blaswich. ,,Ja, ineens vroeg een fan of we wellicht shirtje konden ruilen.”
Het is natuurlijk geweldig en lief dat een fan dat doet. Daar spreekt zoveel waardering uit. Maar of hij veel verstand van voetbal heeft, dat vraag ik me af
Van Polen (36) twijfelde geen moment, ook omdat de supporter een shirt had van het Nederlands elftal met nummer 2 en zijn naam achterop. ,,Al dacht ik wel meteen: ik doe ‘m niet aan. Dan ga je natuurlijk al die verhalen krijgen. Daar had ik weinig trek in”, grinnikte Van Polen die grapte dat bondscoach Louis van Gaal hem niet hoeft te bellen. ,,Veel te lekker die interlandweekjes en vrije weekendjes. Nee, alle gekheid op een stokje: het is natuurlijk geweldig en lief dat een supporter dat doet. Daar spreekt zoveel waardering uit.” Grijnzend: ,,Maar of hij veel verstand van voetbal heeft, dat vraag ik me af.”
De Stentor is op zoek naar de fan die het Oranje-shirt aan Van Polen gaf. Ben of ken jij diegene? Stuur dan even een mailtje naar online@destentor.nl!
Janken
Het oranje shirt was de kroon op een avond waar PEC en Van Polen al weken naar uit hadden gekeken. ,,Dit hadden we zo nodig”, aldus de aanvoerder die na zijn winnende doelpunt, waardoor PEC na tien duels eindelijk de eerste zege pakte, wel kon janken. ,,Al is het nog wat vroeg om te zeggen dat dit voor de ommekeer gaat zorgen. Al hoop je daar natuurlijk wel op. Maar het mag duidelijk zijn dat we hier heel erg blij mee zijn en dat dit ons ontzettend veel vertrouwen geeft voor de komende week.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMEnergie3
Sluit je nu een jaarcontract af, dan ben je ook komende winter verzekerd van hetzelfde tarief
Deze week maakte Essent bekend dat het weer jaarcontracten aanbiedt. Lange tijd was het door de onzekere energiemarkt niet mogelijk voor consumenten om vaste contracten af te sluiten. Is het verstandig om nu vast te zetten? -
Tip of vraag? Zo kan je de Stentor bereiken
Hieronder een overzicht op welke manieren je contact met ons kan opnemen. -
indebuurt.nl
Zo pakte Pien de muur van haar studentenwoning aan: ‘Veel handiger dan behangen’
Een ‘gewoon’ interieur vindt Pien van Teeffelen (23) maar saai. Haar studentenappartement aan de Veemarkt in Zwolle is dat dan ook allesbehalve. Een knaloranje bank staat in het middelpunt van de kamer. En de muur is bedekt met een zwart-wit gestreept kleed. “Veel handiger dan behangen én het is huurproof.”Zwolle -
PREMIUMColumn
Ik doe bijna nooit mee aan spaaracties, maar deze laat ik niet aan me voorbijgaan
Renate Wennemars schrijft twee keer per week over wat haar bezighoudt.Dalfsen -
PREMIUMvierde divisie
Zon begint door te breken voor winnend Berkum
Het had een spannende, zenuwslopende en knetterende degradatiekraker moeten worden. Dat werd de wedstrijd tussen Berkum en d’Olde Veste’54 echter nooit. Daarvoor was het krachtsverschil tussen beide ploegen simpelweg te groot. De eindstand van 3-0 was dan ook een volstrekt logische.Zwolle
-
PREMIUM
'Meiden mogen later net zo van seks genieten als jongens’
Tijdens de Week van de Lentekriebels, die vandaag op basisscholen begint, horen oudere leerlingen nu ook alles over, jawel, de clitoris. Want die is net zo belangrijk als de piemel, stelt Elsbeth Reitzema. -
-
-
PREMIUM
BBB schuift in Overijssel twee verkenners naar voren, oud-wethouder Harderwijk verkenner in Gelderland
De BoerBurgerBeweging schuift in Overijssel twee verkenners naar voren die gaan aftasten welke coalities er mogelijk zijn na de historische verkiezingsuitslag van afgelopen woensdag. Dit zijn de oud-wethouder van Raalte Wout Wagenmans (GemeenteBelangen) en bestuurs- en organisatieadviseur Jolanda Waaijer. In Gelderland is oud-wethouder van Harderwijk Gert Jan van Noort gevraagd voor deze klus.Zwolle -
PREMIUMGeld & Geluk
Stephanie en zoon Freek: ‘Zijn er 6000 euro per jaar op achteruit gegaan na zijn 18de verjaardag’
Om voor zoon Freek te zorgen, krijgt Stephanie een deel van zijn persoonsgebonden budget. Het geld dat hij met beleggen verdient, zet hij opzij. In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer