Lamborghini van half miljoen in puin na ongeluk op A28 bij Rouveen
Update | VideoEen sportwagen van een half miljoen die nauwelijks nog als zodanig herkenbaar is. Bij een botsing met de vangrail van de A28 bij Rouveen is zondagochtend een peperdure Lamborghini behoorlijk toegetakeld.
De snelweg was vanwege het ongeval in beide richtingen afgesloten. Dit had een file van ongeveer 5 kilometer en vertraging van bijna 40 minuten tot gevolg. De weg is inmiddels vanuit de richting Zwolle weer vrij en de file is opgelost. Vanuit de richting Meppel was er veel langer oponthoud. Van verschillende auto's viel in de file de motor stil, waardoor sleepbedrijven overuren draaiden.
De kostbare sportauto met daarin twee personen kwam ter hoogte van de Lichtmis in de vangrail terecht. De inzittenden zijn door toegesneld ambulancepersoneel nagekeken, maar hoefden niet mee naar het ziekenhuis. De toedracht van het ongeval is niet duidelijk.
Van de sportwagen lijkt niet veel meer over te zijn. Het racemonster moest worden afgesleept. Het zou gaan om een Lamborghini Aventador uit 2019. Het voertuig stond destijds voor een bedrag van ruim 511.000 euro in de showroom.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PEC Zwolle haalt na spits ook aanvallende middenvelder: ‘Denk dat ik toevoeging kan zijn voor jonge ploeg’
PEC Zwolle heeft Tomislav Mrkonjic (28) transfervrij overgenomen van het Sloveense NK Radomlje. De aanvallende middenvelder tekent voor twee seizoenen in Zwolle met een optie voor nog een jaar. -
PREMIUMmet video
Met goudkleurige koepel op het dak is moskee in Zwolle beter herkenbaar als gebedshuis: ‘Eindelijk’
‘Eindelijk’ klinkt het dinsdagochtend uit vele kelen op het dak van de moskee aan de Luttekeweg in Zwolle. Met een man of tien is zojuist de koepel op het gebedshuis geplaatst. De moskee is nu echt een moskee: ,,Onze gemeenschap kijkt hier al jaren naar uit.’’ -
PREMIUM
PEC-nieuwkomer Tutuarima weet wat er gevraagd wordt in de eerste divisie: ‘Het is erg opportunistisch’
Jordy Tutuarima is een van de nieuwkomers die ervoor moeten zorgen dat PEC Zwolle zo snel mogelijk promoveert. De linksback speelde al 153 duels in de Keuken Kampioen Divisie en weet dus wat in die competitie gevraagd wordt. -
Weerbericht
Nieuw! Check het weer in jouw buurt nu via de app van de Stentor
Nooit meer onvoorbereid op zon of regen de deur uit gaan? Dat kan nu ook dankzij de app van de Stentor. Op onze mobiele applicatie kun je sinds kort de huidige weersverwachting bij jou in de buurt zien. Het weerbericht is heel makkelijk te vinden in de nieuwste versie van de Stentor-app. -
Dit is wat bruidsparen dit jaar gemiddeld uitgeven aan hun huwelijk
Gemiddeld geven bruidsparen dit jaar ruim 16.000 euro uit aan hun huwelijk. Dat is 2000 euro meer dan voor corona. We hebben weer zin in een feestje, maar: trouwen is ook duurder geworden. Leveranciers worden steeds vaker gedwongen de gestegen kosten door te berekenen.
-
Huisartsen uit regio protesteren in Den Haag: ’Organisaties moeten niet bij alles zeggen ‘bel de huisarts maar’
‘Uw huisarts verzuipt!’ Treffender kunnen de huisartsen uit Deventer, Raalte en Luttenberg hun zorgen zoals getoond op het spandoek, niet verwoorden. Vanochtend verzamelden ze zich op het station in Deventer om de trein te pakken naar Den Haag. De paarse krokodil hebben ze bij zich. Die staat symbool voor de volgens huisartsen overbodige administratie waarmee ze te maken hebben. -
WhatsApp wil laten verbergen of je online bent
Een nieuwe functie in WhatsApp moet het mogelijk maken je online status te verbergen, zodat vrienden niet kunnen zien of je de app open hebt staan. -
PREMIUM
Samen slapen met je baby of kind: ‘Als je zoon van 16 verdrietig is, waarom niet?’
Veel ouders doen het: met hun baby in bed slapen. Uit gewoonte, voor de gezelligheid en vooral ook uit gemak. Toch wordt het afgeraden door de JGZ, VeiligheidNL en internationale organisaties. Pedagoog Philippe Noens geeft zijn professionele mening: ,,Er bestaat geen hard, wetenschappelijk bewijs tégen, noch vóór samen slapen.”
16 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerHerman Gehard Heeringa
Gerrit Assen
erna broekhuis
Anne Noort
evert koekkoek