Politie zaterdagmiddag bij de bus aan het Wezenland in Deventer. Daarin zaten aanhangers van PEC Zwolle. Inzet: beelden van de confrontatie later, op een andere locatie. Het ging er stevig aan toe.
Volledig scherm
PREMIUM
Politie zaterdagmiddag bij de bus aan het Wezenland in Deventer. Daarin zaten aanhangers van PEC Zwolle. Inzet: beelden van de confrontatie later, op een andere locatie. Het ging er stevig aan toe. © NewsUnited/Rens Hulman

Tóch confrontatie tussen hooligans Go Ahead Eagles en PEC Zwolle in Deventer: ‘Hij gaat dood, hij gaat dood’

Het is zaterdag in Deventer tóch uitgelopen op een harde confrontatie tussen hooligans van PEC Zwolle en Go Ahead Eagles. Op de Raalterweg bij Deventer kwam het tot een treffen waarbij rake klappen vielen.

7 reacties

  • mannita sierink

    2 jaar geleden
    waarom moet men altijd zoveel geweld gebruiken?teveel gedronken?teveel gesnoven of gespoten? sport verbroederd? nou wij zien de voorbeelden elke week,tuig veel harder aanpakken en alles wat ze kapot maken vergoeden,en het liefs met hun agresieve koppen op de voorkant van de dagbladen?? er moet veel strenger gestraft worden.
  • Eddy Masselink

    2 jaar geleden
    Voetbal is oorlog
  • jos zoet

    2 jaar geleden
    Wat moet je tegenwoordig doen om WEL opgepakt te worden...?
  • Alex Covers

    2 jaar geleden
    Dit zijn geen fans maar relschoppers. Namen noteren en een stadionverbod voor het leven. Voetbal is GEEN oorlog.
  • Eddy Masselink

    2 jaar geleden
    Merkwaardig dat het woord 'voetbaltuig' nog niet in de Dikke Van Dale staat...