Slagtanden van een mammoet uit de IJstijd.
Volledig scherm
PREMIUM
Slagtanden van een mammoet uit de IJstijd. © Veilinghuis Hessink's

Zeldzame set mammoettanden onder de hamer in Zwolle, maar veiling verloopt iets anders dan verwacht

Wat een bijzondere veiling had moeten worden, stierf zaterdag bij de Koperen Hoogte in Zwolle een stille dood. Op de slagtanden van een mammoet, noch op skeletten van een holenleeuw en een steppewisent kwam geen enkel bod. ‘Dagje vissen, niks gevangen.’

3 reacties

  • Marco Wassink

    2 maanden geleden
    Ik had ze best wel willen kopen mits niet te duur,... voor mijn schoonmoeder en haar bondjas. Aleen, ze leven geen van beiden meer (....)
  • Godebald van Binsbergen

    2 maanden geleden
    Heel mooi dat dit niet is verkocht. De kopers waarop werd gehoopt zijn te snel rijk geworden verzamelaars die dit dan ergens thuis neerzetten, zodat enkel zij en nog wat kennissen/vrienden ernaar kunnen kijken. Dit soort fossielen hoort thuis in musea zodat iedereen er naar kan kijken en er zich over kan verwonderen. De bedragen waar de veilingmeester vooraf over sprak waren overigens dermate hoog dat musea bij voorhand al waren afgehaakt en de particuliere verzamelaars uiteindelijk ook.
  • W. Kloppenburg

    2 maanden geleden
    Misschien zijn het neppers van Ali plastics uit China.